• satis@turizmbul.com
  • +90 (216) 349 79 84
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
8,361 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Genel Müdür
  • ADRES: Feritpaşa Mah. Demiryolu Cad. No:108 Selçuklu / KONYA
  • TELEFON: 0 (332) 351 6548
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ KONYA

FİRMA HAKKINDA

60 / 100

STANDART ODALAR

Standartların üzerinde bir konaklamanın keyfini yaşayacaksınız. 25-30 m² arasında değişen standart odalarımızda çift kişilik ve tek kişilik yatak bulunmaktadır. Hızlı kablosuz internet hizmetinin ücretsiz olduğu odaların hepsinin kendi özel banyosu mevcuttur. Odalarımızda dijital yayın 82 ekran LCD TV ve hızlı internet hizmeti, kişisel eşyalarınızı ve laptoplarınızı koyabileceğiniz self kasa mevcuttur. Çay ve kahvenizi dilerseniz su ısıtıcı ve çay sepeti ile odanızda yapabilirsiniz. Ayrıca tüm odalarımızda olduğu gibi standart odalarımızda da saç kurutma makinası, yastık menüsü, non-alergic ve ortopedik yataklar, özel dokuma pamuk saten nevresim takımı, özel üretim koltuk, seccade, kıble yönlendirmesi, klima, çalışma masası bulunmaktadır.

DELUX CORNER ODALAR

DELUX CORNER ODALAR

Köşe konumunda çift kişilik yatak ve hidromasajlı küvet ile muhteşem bir konaklama yaşayacaksınız. Corner odamızda çalışma masası, dijital yayın, hızlı internet hizmeti ve self kasa mevcuttur. Çay ve kahve hazırlamak isterseniz su ısıtıcı ve çay seti, ayrıca tüm odalarımızda olduğu gibi saç kurutma makinası, yastık menüsü, non-alergic ve ortopedik yataklar, özel dokuma pamuk saten nevresim takımı, özel üretim koltuk, seccade, kıble yönlendirmesi, klima, çalışma masası, bulunmaktadır.

FAMİLY ODALARI

FAMİLY ODALARI

Aile odalarımız çocuklarınızla birlikte ya da 3 kişilik konaklamalar için rahatınız ve tüm ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Aile odalarında çift kişilik ve tek kişilik 2 yatak bulunmaktadır.  Odalarımızdaki televizyonlarda bütün kanalları izleyebilir, hızlı internet hizmetimizden ücretsiz faydalandıktan sonra laptoplarınızı güven içerisinde self kasalara bırakabilirsiniz. Çay ve kahve için sus ısıtıcı ve çay sepetlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca tüm odalarımızda olduğu gibi aile odalarımızda da saç kurutma makinası, yastık menüsü, non-alergic ve ortopedik yataklar, özel dokuma pamuk saten nevresim takımı, özel üretim koltuk, seccade, kıble yönlendirmesi, klima, çalışma masası, banyonuzda victoran kuvet ve ayrıca duş bulunmaktadır.

EXECUTIVE ODALAR

EXECUTIVE ODALAR

Zevkli tasarımı ve çalışma kolaylığı ile yepyeni bir seviyeye taşıyan, uzun süreli konaklamalar için idealdir. Executive Odalar’da tercihinize göre king yatak, geniş oturma alanı ve çalışma masasıyla hem çalışmak hem de kahve veya çay ikramınızı yudumlarken dinlendirici şehir manzarasını izleyerek rahatlamak adına mükemmel bir seçenekle beraber banyolarında jakuzzı ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

SKY SUIT

SKY SUIT

Modern tasarım, konfor ve geniş şehir manzarasının müthiş birleşimi olan ve rahatınız için özel olarak seçilen kanepeler ve büyük arkalıklı sandalyeler, arkanıza yaslanıp LCD televizyonunuzda film keyfi yapmak için idealdir. Ayrıca ferah banyolarında jakuzzı küvetlerin yanı sıra yağmur duş başlıklı geniş duş bulunmaktadır.

CORNER REZ / SUIT

CORNER REZ / SUIT

Modern tasarım, konfor ve geniş şehir manzarasının müthiş birleşimi olan ve rahatınız için özel olarak seçilen kanepeler ve büyük arkalıklı sandalyeler, arkanıza yaslanıp LCD televizyonunuzda film keyfi yapmak için idealdir. Ayrıca ferah banyolarında sıra yağmur duş başlıklı geniş duş bulunmaktadır.

İNTERİOR REZ / SUIT

INTERIOR REZ / SUIT

Modern tasarım, konfor ve geniş şehir manzarasının müthiş birleşimi olan ve rahatınız için özel olarak seçilen kanepeler ve büyük arkalıklı sandalyeler, arkanıza yaslanıp LCD televizyonunuzda film keyfi yapmak için idealdir. Ayrıca ferah banyolarında sıra yağmur duş başlıklı geniş duş bulunmaktadır.

SUPERIOR REZ / SUIT

SUPERIOR REZ / SUIT

Modern tasarım, konfor ve geniş şehir manzarasının müthiş birleşimi olan ve rahatınız için özel olarak seçilen kanepeler ve büyük arkalıklı sandalyeler, arkanıza yaslanıp LCD televizyonunuzda film keyfi yapmak için idealdir. Ayrıca ferah banyolarında küvetlerin yanı sıra yağmur duş başlıklı geniş duş bulunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.