• satis@turizmbul.com
  • +90 (216) 349 79 84

HAKKIMIZDA

Türk Turizm Endüstrisi’nde faaliyet gösteren ve 52 farklı branşta turizm sektörünün güzide yapısını oluşturan firmaların, birbirleri arasında ticareti geliştirmek, son kullanıcının tek adresten ilgili firmalar ile bilgilere ulaşmaları, Türk Turizm Sektörü’nde faaliyet gösteren ve belirli kalite standartlarını oluşturan firmaların tek adreste ticari faaliyetlerini gerek sektör içinde ticari işbirlikleri olan işletmelere ve gerekse faaliyet alanı göz önünde bulundurularak son kullanıcıya (tatil arayışında olan, seyahat etmek isteyen vb) ulaşmaları adına www.turizmbul.com adıyla, Derin Kongre Turizm Org.Bilişim San.Tic.Ltd.Şti. tarafından hizmete açılmıştır.

www.turizmbul.com, işletmelerin standartlarla belirlenmiş kalite politikaları kapsamında çalışmalar sergileyen, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Türk Turizm Sektörü’ne güç katacağı düşünülen firmaların, en ucuz ve en kapsamlı şekliyle tanıtımı, duyurumu ve farkındalığının artırılması amacıyla siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

81 ilde ve 52 farklı branş ile faaliyet gösteren tüm işletmeler (Oteller, Tatil Köyleri, Seyahat ve M.I.C.E. Acenteleri, Bilet Şirketleri, Transfer Şirketleri, Dekor ve Yatırımcı Şirketler vb) www.turizmbul.com kullanıcılara Kurumsal ve Bireysel üyelikler aracılığıyla; şirketlerinin Gold ve Normal üyelik olarak adlandırdığı çalışma ile reklamlarını yapmaya, www.turizmbul.com içeriğinde yer alan reklam alanlarında öne çıkarmaya, Ürünler bölümünde ürün ve hizmetlerini duyurmaya ve satışlarını artırmaya, İlanlar bölümünde sektöre ilişkin İlanlarını yayınlamaya varan pek çok konuda hizmet alabilmektedir.

www.turizmbul.com, Turizm Sektörü’nün tüm bileşenleriyle birlikte, ulaşılabilirliği en üst noktaya çıkarmayı ilke edinerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti düşüncesi ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir.