• satis@turizmbul.com
  • +90 (216) 349 79 84
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
9,211 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Şeref Özcan
  • ADRES: Fener Mahallesi, Bülent Ecevit Bulvarı Salih Akar Apt. C Blok No: 19, 07160 Muratpaşa / Antalya
  • TELEFON: 0 (242) 324 2423
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

69 / 100

Checkin Travel  Turizm ve Seyahat Acentası , Turizm sektöründe 25 yıllık tecrübeli bir ekip tarafından 2015 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana hızla gelişerek, marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Checkin Travel Turizm ve Seyahat Acentası, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Belge No:9499) üyesi A grubu bir seyahat acentesidir.

Başarı anahtarının, müşterilerine kaliteli, güvenilir ve doğru hizmetten geçtiğinin bilincinde olan Checkin Travel;  tatil yapmak isteyen misafirlerine; öncelikle güvenilir, sorunsuz ve unutamayacakları bir tatil yapmalarını sağlamak için misafirlerini doğru yönlendirmektedir. Ve Onların ‘’Seyahat danışmanı’’ olarak hizmet vermektedir.

Toplantı grubu misafirlerine ise; kongre, seminer, eğitim ve bayi toplantıları, teşvik gezileri, okul grupları, spor gruplarında, yurtiçi ve yurtdışı turlarda organizasyonun başlangıcından sonuna kadar tam ve eksiksiz olarak hizmet sağlamak için çalışmaktadır.

Toplantı gruplarında, Özellikle kamu ve kurumsal firma bazında çalışmayı kendisine amaç edinmiş olan şirketimiz, çalışmalarında hizmet kalitesine son derece önem vermektedir. Şu ana kadar yapmış olduğu çalışmalarda gerek yerli, gerekse yabancı şirketlerin beğenisini kazanan Checkin travel, teknoloji insanının hedeflerini ve isteklerini çok iyi bilen ve ona göre hareket eden profesyonel bir ekiple çalışmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.