• satis@turizmbul.com
  • +90 (216) 349 79 84

HABER DETAYI

Ekim 10, 2020 9:17 pm

Hilton Istanbul Maslak’tan sonbahar detoksu

Hilton Istanbul Maslak’tan sonbahar detoksu
62 / 100

Sonbaharın gelmesiyle, şehre dönüş çoktan başladı. Hilton Istanbul Maslak, yaz mevsiminde alınan kilolardan kurtulmak, yenilenmek, arınmak ve yeni düzende tazelenmek isteyen herkesi aldığı koronavirüs önlemleri güvencesinde bu deneyime davet ediyor.

Hilton Istanbul Maslak, şehirdeki mükemmel konumu, deneyimi, profesyonelliği ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile İstanbul’un merkezinde konaklayarak hem ruhunu hem bedenini güçlendirmek isteyen tüm misafirlerini sonbahar detoksuna bekliyor.

Hilton CleanStay güvencesi

Pandemi döneminde de gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Hilton Istanbul Maslak, koronavirüs tedbirleri kapsamında hem konuklarının hem ekip üyelerinin güvenliği ve emniyeti adına hizmet vermeye devam ediyor.

CleanStay programını çerçevesinde koronavirüs salgınına karşı hijyen protokollerini çok daha sıkı hale getirmeyi amaçlayan Hilton Istanbul Maslak, Dünya Sağlık Örgütü ve Hastalık Kontrol Merkezleri dahil olmak üzere, küresel ve yerel kamu sağlığı yetkilileri dahilinde de ek önlemler geliştiriyor.

Elif Gören ve Kobra Parviz’den özel ders

Squash kortunda stres atmanın yanı sıra, Hilton Istanbul Maslak’ta Survivor 2020 olimpiyat sporcusu Elif Gören’in önderliğinde pilates ve fitness derslerine katılabilir, profesyonel kick boksçu Kobra Parviz’den birebir özel ders alabilirsiniz.

Ruhunuzu yenilemek için harekete geçin!

Her alanı için özel randevu ile kontenjanlı şekilde hizmet veren Hilton Istanbul Maslak, misafirlerini sınırlı saatlerde kullanıma sunulan kapalı havuz, fitness merkezi, spa ve dinlenme alanları, kişiye özel dezenfekte edilmiş tek kullanımlık havlular, sabunlar ve dahası ortak ve özel alanlar konusunda aldığı hijyen tedbirleri ile ağırlıyor. Ruhunuzu yenileyerek gevşeyeceğiniz Ocean Spa’dan randevu alarak birbirinden özel terapi tekniklerini güvenle deneyimleyebilirsiniz.

Hijyen kurallarına uygun hizmet

Hilton Istanbul Maslak’ın hijyen standartlarına uygun paketlenen havlu ve peştemaller ile hizmet verdiği spa alanları, kullanım ardından havalandırılıp temizlenerek diğer randevulu misafirler için hazırlanıyor. Kesinlikle maskeyle hizmet veren terapistler, pandemi sürecinde sosyal mesafeyi korumak adına baş masajı yapmıyor.

Lobi, asansörler, tuvaletler, kapı kulpları ve benzeri genel kullanıma açık alanların dezenfekte edilmesi konusunda ekstra özen gösteren otel yetkilileri, bu alanların temizlenme ve dezenfektasyon sıklığını da arttırmış durumda.

Hilton Istanbul Maslak ekibi, alışık olunan Hilton misafirperverliği ile yeni normalleşme sürecinde de misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.