• satis@turizmbul.com
  • +90 (216) 349 79 84

HABER DETAYI

Ekim 12, 2020 2:40 pm

Gloria Hotels & Resorts’ten Kişiye Özel Bakım Seansı

Gloria Hotels & Resorts’ten Kişiye Özel Bakım Seansı
67 / 100

Antalya’nın Belek’te çam ağaçları ile çevrili bir alanda konumlanan ve doğaya saygı duyan oteli Gloria Hotels & Resorts; dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen misafirlerini uzman terapistler tarafından özel materyallerle uygulanan terapi, bakım ve masaj programları ile ağırlıyor. Pandeminin yarattığı stres ve ağrılara sihirli dokunuşlarla çözüm sunan Gloria Hotels & Resorts; yeni normal boyunca programlarını randevulu masaj sistemi ve üst düzey sağlık tedbirleri ile uyguluyor.

Farklı çiçeklerden elde edilen aromatik kokular ve özel bakım yağları ile Gloria Hotels & Resorts’ ün uzman terapistleri tarafından yapılan masajlar ruh ve beden sağlığına olumlu etki ediyor. Özellikle pandeminin ve sonrasında gelen yoğun yaz döneminin bitiminde kişinin boyun, sırt, bel, bacak ve ayak bölgelerinde belirli noktalara uygulanan dokunuşlar beden yorgunluğunu ve bölgesel ağrıları dindiriyor. Dinlenen beden beyne doğrudan etki ediyor ve kişiler psikolojik olarak da stres ve baskının yarattığı negatif hislerden arınarak rahatlama yaşıyor. Masaj sırasında pozitif enerji ve yenilenme ile rahat nefes alan misafirler için otel, sağlık tedbirlerini de üst düzeyde tutuyor. Pandemi dönemi boyunca yalnızca randevu ile misafir kabul eden masaj merkezi; misafir gelmeden önce dezenfekte ediliyor, salona girişlerde ateş ölçümleri yapılıyor, masaj sırasında kişiye özel malzemeler kullanılıyor ve çalışanlar özellikle el titizliğine önem vererek tüm kurallara uyulması konularında özverili tutum sergiliyor. İşin profesyonelleri tarafından yapılan bakım ve masajlar mevsim geçişiyle birlikte yoğun ilgi görüyor.

Biraz Bakım ve Dinlenme için Şık Bir Hafta Sonu Kaçamağı…

Antalya’nın doğal güzelliklerine saygı duyarak yeşil ve mavi tonlarının ahenk içinde buluştuğu Gloria Hotels & Resorts Türkiye’nin ve Avrupa’nın en geniş kapsamlı oteli olarak öne çıkıyor.50’den fazla branşa yönelik açık ve kapalı spor salonları, bahçeleri, güzellik merkezi ve kafeleri ile otel her tarzdan insana, her türlü etkinliği yapabilme olanağı sunuyor. Konaklama, eğlence, spor, müzik ve yemek gibi her alandaki yüksek iddiası ile otel; her yıl çok sayıda müsabakaya, toplantılara ve buluşmalara ev sahipliği yapıyor. Klasik otel anlayışının üzerinde olan ve yüksek hizmet kalitesi felsefesi ile hareket eden Gloria Hotels & Resorts; özverili çalışma sistemi ve lokasyonu ile haftasonu kaçamağı için mekan arayışında olanların ilgisini çekiyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.