• satis@turizmbul.com
  • +90 (216) 349 79 84

HABER DETAYI

Kasım 13, 2020 4:12 pm

Oligark İstanbul’a En İyi Mekan Ödülü

Oligark İstanbul’a En İyi Mekan Ödülü
64 / 100

İstanbul’un kalbi Kuruçeşme’de yeme-içme ve eğlence mekanı olarak adından sıkça söz ettiren Oligark İstanbul İstanbul Fişekhane Kültür merkezinde düzenlenen Fashion TV Ödül Töreni ile “Yılın En İyi Mekanı” ödülüne layık görüldü.

Hizmet kalitesinin, kusursuzluğun ve dekorasyon tarzlarının ön planda tutulduğu 2020 yılı “en iyi mekan ödülü” değerlendirmesinde Oligark İstanbul tüm kriterlerinden tam not alarak bu büyük ödülün sahibi oldu.

2019 yılının Haziran ayında açılarak İstanbul yeme-içme ve eğlence hayatına yeni bir soluk getiren Oligark İstanbul, sahip olduğu muazzam manzarası, dekorasyonu, müzikleri, kaliteli hizmet anlayışı ve hijyen önlemleri konusunda gösterdiği büyük hassasiyet ile adından sıkça söz ettiriyor.

Kuruçeşme’de 5 dönüm arazi üzerinde ve iki boğaz arasında muhteşem konumuyla yer alan Oligark İstanbul, denize sıfır konumu, arkasında yemyeşil orman manzarası, şık dekorasyonu,  farklı damak zevklerine hitap eden toplam 6 restoranı ve pandemi sebebiyle şimdilik kapalı olan 3000 kişilik clubu ile İstanbul’a gelen turistlerin ve İstanbulluların yeni gözdesi oldu.

11 Kasım 2020 tarihinde İstanbul Fişekhane Kültür merkezinde düzenlenen Fashion TV Ödül töreni gibi önemli bir gecede mekanın işletmecisi Zeynel Kılıç adına bu ödülü alan Oligark İstanbul Satış ve Pazarlama Yöneticisi Gönül Arslan, “Yılın En İyi Mekanı” ödülünü almaktan gurur duydukların belirterek bir dünya markası olmaya aday Oligark İstanbul için daha yapacak çok şey olduğunu söyledi.

 

 

 

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.