• satis@turizmbul.com
  • +90 (216) 349 79 84

HABER DETAYI

Kasım 15, 2020 9:30 am

Grand Hyatt İstanbul’dan Konaklama Paketi

Grand Hyatt İstanbul’dan Konaklama Paketi
69 / 100

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, şehrin gürültüsünden uzak, gizli kalmış yemyeşil bahçesinde huzurla vakit geçirmek isteyen misafirleri için iki ayrı konaklama paketi sunuyor.

Hyatt Care & Cleanliness Commitment programının yanında Sağlık ve Turizm Bakanlığı’nın belirlediği prosedürleri birebir uygulayan Grand Hyatt İstanbul, misafirlerine güvenli bir tatil, dinlenme alanı sunuyor.

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alması ve aynı zamanda konumu itibariyle şehrin gürültüsünden uzak bir ortam sunan Grand Hyatt Istanbul, misafirlerine keyifle vakit geçirebilecekleri iki ayrı program hazırladı.

Bedenini yenilemek ve ruhunu dinlendirmek isteyen çiftler için hazırlanan bir gece konaklama, kahvaltı ve geleneksel Türk Hamamı sunulan pakette odanızda karşılama olarak sunulan bir şişe şarap, Gaia Spa’da alınacak tüm masajlarda ve 34 Restaurant’ta alınacak tüm yiyecek ve içeceklerde yüzde 20 indirim yer alıyor.

Grand Hyatt’ın deneyimli şeflerinin elinden hazırlanacak üç aşamalı romantik çift kişilik akşam yemeği paketinde ise yine bir gece konaklama, kahvaltı, odanızda karşılama olarak sunulan bir şişe şarap, Gaia Spa’da alınacak tüm masajlarda ve 34 Restaurant’ta alınacak tüm yiyecek ve içeceklerde yüzde 20 indirim sunuluyor.

Ayrıca erken giriş ve geç çıkış opsiyonu da tanınan, delux odaya upgrade imkanı tanınan paketlerin fiyatı sadece 135 Euro.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.