• satis@turizmbul.com
  • +90 (216) 349 79 84

HABER DETAYI

Ekim 29, 2020 12:11 pm

BODRUM’UN EN ZENGİN MİNERALLİ KAPLICA SUYU SİANJİ WELL-BEING RESORT’DA

BODRUM’UN EN ZENGİN MİNERALLİ KAPLICA SUYU SİANJİ WELL-BEING RESORT’DA
66 / 100

Ege’nin temiz havası, Ley enerji yolunun geçtiği konumunda bulunan Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum, zengin mineralli kaplıca suyu ile şifa arayanlara yardımcı oluyor. Cilt hastalıklarından felce sindirim ve dolaşım sistemi rahatsızlıklarından romatizmal hastalıklara kadar birçok rahatsızlığın tedavisine çözüm sunan kaplıca suyu, Sianji Well-Being farkıyla huzurlu ve dinlendirici bir tatile kavuşmanızı sağlıyor. 12 ay boyunca hizmet veren Bodrum’un ilk kaplıca oteli Sianji Well-Being, ödüllü SPA hizmeti, şifalı kaplıca suyu, 4 ayrı sağlık ve diyet programı ile baştan sona arınmanızı sağlıyor.

Babil’in asma bahçelerinden esinlenerek dizayn edilen “Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum”, masmavi denizi kucaklayan doğası içerisinde sonbaharda yenilenmek isteyenlere muhteşem bir tatil deneyimi sunuyor.

Birçok hastalık için doğal tedavi seçenekleri arasında kabul edildiğinin altını çizen Prof. Dr. Ziya Karagülle, “Doğal Termal ve Zengin Mineralli Su” olarak yer alan kaplıca için şunları söyledi: “Bu kullanımlar daha çok öncelikle bir dizi romatizmal hastalık ve cilt hastalıklarında koruma, tedavi ve esenlik amaçlı kullanılır. Şifalı kaplıca suyu; sedef, akne ve egzama gibi cilt hastalıklarının yanı sıra kilo sorunundan bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine kalp hastalıklarından rehabilitasyon tedavisine kadar birçok rahatsızlığa çözüm oluyor. Kaplıca suyu, aynı zamanda felç tedavisinde kısa sürede iyileştirici güce sahip olmasıyla ön plana çıkıyor.”

Kaplıcanın iyileştirici gücü Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum’da

Bodrum’un ilk lüks kaplıca oteli olma özelliği taşıyan “Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum”, kaplıcası sayesinde romatizmal hastalıklardan cilt hastalıklarına kadar birçok rahatsızlığa şifa arayanların yardımcısı oluyor. Misafirlerine kaplıcaların iyileştirici gücünü tanıma fırsatı sunan Sianji Well-Being, 12 ay boyunca en etkili sağlık programlarıyla hizmet veriyor. Masmavi denizi kucaklayan Sianji Well- Being, sunduğu Raw Food Detoks, Master Detox, Anti-Aging Diyet ve Ketojenik Diyet programları ile ruhen ve fiziken yenilenmenizi sağlıyor. Sianji Well-Being uzman ekibinin kontrolünde uygulanan sağlık programları; misafirlerin sağlıklı ve zinde kalmasını, enerji seviyelerini yükseltmeyi ve günlük hayatın yarattığı negatif etkilerden arınmalarını hedefliyor. Sağlıklı tatilin vazgeçilmez adresi Sianji Well-Being Hotel’i tercih eden misafirler, ister süit odalarda konforun tadına varabiliyor isterlerse de villalarda konaklayarak tesisin tüm imkânlarından yararlanabiliyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.