• satis@turizmbul.com
  • +90 (216) 349 79 84

HABER DETAYI

Kasım 13, 2020 10:24 am

Avrupa’nın önde gelen şehir oteli bir kez daha Conrad İstanbul Bosphorus

Avrupa’nın önde gelen şehir oteli bir kez daha Conrad İstanbul Bosphorus
58 / 100

World Travel Awards’tan Conrad İstanbul Bosphorus’a üç ödül birden

Mükemmeliyeti hedef alan hizmet anlayışıyla konuklarına lüks bir konaklama deneyimi yaşatan Conrad İstanbul Bosphorus, dünya çapındaki seyahat ve turizm profesyonellerinin oylarıyla belirlenen 2020 World Travel Awards’ta (Dünya Seyahat Ödülleri) “Avrupa’nın Önde Gelen Şehir Oteli” seçildi. Son üç yıldır üst üste WTA tarafından aynı ödüle layık görülerek başarısını perçinleyen Conrad İstanbul Bosphorus, bu yıl ayrıca “Türkiye’nin Önde Gelen Konferans Oteli” ve “Türkiye’nin Önde Gelen İş Oteli” ödüllerini de kucakladı.

Turizm ve seyahat sektöründe dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri kabul edilen World Travel Awards (Dünya Seyahat Ödülleri), sahiplerini buldu. 2020 World Travel Awards’ta “Avrupa’nın Önde Gelen Şehir Oteli” ödülü son iki yıldır olduğu gibi yine Conrad İstanbul Bosphorus’un oldu. Hilton’un Türkiye’de lüks segmentte hizmet veren iki otelinden biri olan Conrad bu yıl ayrıca “Türkiye’nin Önde Gelen Konferans Oteli” ve “Türkiye’nin Önde Gelen İş Oteli” ödüllerini de kucakladı.

Conrad İstanbul Bosphorus’un Genel Müdürü Andreas Jersabeck “Hilton markasının Türkiye’de lüks segmentte hizmet veren otellerinden olan Conrad İstanbul Bosphorus olarak, son üç yıldır ‘Avrupa’nın Önde Gelen Şehir Oteli’, ve ‘Türkiye’nin Önde Gelen Konferans Oteli’ ve bu yıl ayrıca ‘Türkiye’nin Önde Gelen İş Oteli’ ödüllerine layık görülmek bizim için büyük bir onur. Tüm bu ödülleri, misafirlerimize mükemmel bir konaklama deneyimi yaşatmak için, Conrad İstanbul Bosphorus’ta müşterilerimize kişiselleştirilmiş hizmet veren kusursuz ekibim adına alıyorum ve tüm ekibime gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Conrad İstanbul Bosphorus, World Travel Awards’ta 2004, 2005 ve 2006 yıllarında “Türkiye’nin En İyi İş Oteli”, 2009’da “Avrupa’nın En İyi İş Oteli”, 2015’te “Türkiye’nin En İyi Konferans Oteli” ve “Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli”, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında “Türkiye’nin En İyi Oteli”, 2018, 2019 yıllarında ise “Türkiye’nin En İyi Konferans Oteli” ve “Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli” seçilmişti.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.