• satis@turizmbul.com
  • +90 (216) 349 79 84
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
61 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Esat Akyüz
  • ADRES: Kavacık mah. Fatih Sultan Mehmet Cad.Ahmet Yılmaz İş Merkezi 2/5 Kavacık / Beykoz / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 244 4404
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

63 / 100

Hakkımızda Şirketimiz 1957 yılında Akyüz Kardeşler Koll. Şti. olarak Remzi Akyüz tarafından Taksim’de kurulmuştur. Şirketmiz ilk olarak parça eşya, veya yazlık, sinema dekorları taşımıştır. Telefonla nakliyecilik sistemini ilk kullanan firmadır
(244 44 04). 1993 yılına gelindiğinde Akyüz Tur Nakliyat Ltd.Şti olarak ünvan değiştirmiş, sayısız müşteri ve kurumsal firmaların çözüm ortağı olmuştur. Günümüzde ise Akyüz Tur Nakliyat büyük taşıma filosu yarım asırlık tartışmasız tecrübesi ile sektörde büyük mesafeler kat etmiş ve bugün sektörün lider çözüm ortaklığını yürütmektedir.

Çözümlerimiz
Şeffaf Fiyanladırma
Fiyatlarımızı bütün şeffaflığı ile sunuyoruz. Yakıt konaklama, şoför, feribot ve İAŞ istenildiği takdirde şeffaf bir biçimde tarafımızdan sizlere sunulabilir.

Yükünüze Uygun Araç
Yükünüze en uygun araç ölçüleri ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Her boy veya ebatta yükünüze uygun araçlarımız bulunmaktadır. Araçlarımızda lift ve hidrolik kapak mevuttur.

Gerçek Zamanlı Takip
Anlık takip cihaz olanağı. GPS ile anlık olarak araç yük takibi yapılabilmektedir.

Fark Yaratan Çözümler
Geleneksel nakliyata uzaman çözümler. veya Uzman eşliğinde yapılan geleneksel nakliyat sorunlarına yenilikci çözümler üretmekten gurur duyuyoruz.

Eşya Güvenliği
70 senedir güven taşıyoruz. Firmamız tarafından gerçekleştirilen nakil işlemleri veya yasal çerçevede güvenlik standartlarına uygun yapılmaktadır.

Şehiriçi şehirler arası İstanbul Beykoz Kavacık nakliyat nakliye taşımacılık firması veya liftli kamyon kamyonet event roadshow lojistik destek hizmeti vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.